Presentatie over Auroville

In het kader van de doelstellingen van onze vereniging:
  • financiële & andere steun aan de opbouw & ontwikkeling van Auroville te verlenen;
  • deel te nemen aan internationale, nationale & regionale instellingen;
  • voorlichting te geven;
  • werkgroepen te vormen voor onderzoek & studiebijeenkomsten;
  • tentoonstellingen te organiseren
 is Auroville International Nederland graag bereid presentaties te geven in het land.
 
 

Een presentatie duurt doorgaans 90 minuten en bestaat uit een korte introductiefilm, een verslag van de actuele situatie, een aantal projecten in vogelvlucht en de mogelijkheid tot het stellen van vragen.

Wilt u in uw woonplaats een presentatie organiseren? Het presentatieteam van Auroville International Nederland komt graag langs. Neem hiervoor contact op met: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

AVI NL

Auroville International Nederland (AVI NL) is de Nederlandse afdeling van de internationale niet-gouvernementele organisatie Auroville International. AVI NL organiseert diverse activiteiten in Nederland en ondersteunt diverse projecten in Auroville.
We nodigen Nederlandse en Vlaamse belangstellenden, vrienden en donateurs van Auroville uit lid te worden van onze vereniging en hun visie, ideeën en commentaren met ons te delen.+31(0)6.4807.8595

Visia team